İNTUİS 3

İster kulak arkası BTE veya kulak içi ITE modellerinden biri olsun Intuis 3 ailesi sizin için iyi bir çözümdür. Neredeyse tüm işitme kaybı seviyelerine uygun olan işitme cihazları size güvenilir, net ve rahat bir dinleme deneyimi sunar ve touchControl Uygulaması™ veya miniPocket™ üzerinden uzaktan kumanda seçenekleri ile maksimum esneklik sağlar.

İNTUİS 3

İNTUİS 3 CLİCK CIC

İNTUİS 3 CLİCK ITC

INSİO

Kulak anatominize ve işitme kaybınıza uygun olarak özel tasarlanan Insio™ neredeyse görünmezdir ve touchControl App™ uygulaması ile uyumludur. Minicik boyutuna rağmen, tüm Insio ailesi zahmetsiz işitmeyi sağlamak için çok sayıda özelliğe sahiptir.

Insio 1PX

Insio 2PX

Insio Silk PX

PURE

Doğrudan aktarım ile birlikte en küçük ve tam özellikli işitme cihazı Pure ile akıllı telefonunuzdan ve televizyondan ses aktarımı sağlamak için üstün bağlanabilirlik ile en doğal ses deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

PURE 312NX

signia-pure-312-nx-silver.png

PURE 10NX

PURE 13 NX

STYLETTO

Styletto’nun eşsiz tasarımı, gelişmiş formu, zarif hatları, kulaktaki ince duruşu ile takar takmaz farkını hissedeceksiniz. Nereye giderseniz gidin Styletto sizinle birlikte. Her yerde bütün gün yeten* tam şarjıyla yanınızda. Ayrıca, taşınabilir şarj ünitesi ile priz kullanmadan fazladan 3 gün kullanım sağlar. Styletto ikonik, mücevher benzeri estetik duruşuyla giyilebilir işitme teknolojisinde ezber bozan bir yenilik.

0555 055 89 14